Zahraniční zkušenosti Skvělý vstup našich "u17" do EYBL South Conference!

Zahraniční zkušenost - Skvělý vstup našich "u17" do EYBL South Conference!

Naše mladá skupina kadetů v aktuálních dnech reprezentuje značku "Future Stars" na další mezinárodní akci v rámci kolotoče European Youth Basketball League - po minulosezónních úspěších na tomto fóru tentokrát v Rumunském 1. stage v Cluj-Napoca. Po prvním hracím dni si bereme plný počet bodů po 2 takticky skvěle zvládnutých utkáních už i s našimi novými posilami ze Slovenska!
Ve skupině B Jižní divize jsme si na úvod turnaje změřili síly se soupeřem ze Slovenska, vrstevníky z Komárna jsme deklasovali výhrou o 53 bodů!
Nejlepším střelcem sov byl Martin Pospíšil, který se spolu s 20 body zaskvěl i 11 doskoky a připsal si tak cenné double double!
Na tuto metu sahali takové hráči Lomička (18b+9d) a Chlupis (15b+9d) a spolu se zbytkem týmu dokázali BBA Komárno předčit na doskoku obdivuhodným poměrem 61-31!
V druhém zápase včerejšího hracího dne jsme si dokázali poradit s Sopron SI více než 10 bodovým rozdílem 77: 63. V zápase bodově opět dominovali lídři současné sedmnáctky Martin Pospíšil (22b + 11d) a Samuel Macht (10b + 12d), kteří si připsali double double v kombinaci s doskoky.
Dnes ve druhém hracím dni prověříme kvality Cluj Napoca, zápas začíná od 17:35, můžete ho sledovat zde: